Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez egy megfelelő, egészséges...

Ez egy megfelelő, egészséges étrend?

Figyelt kérdés
Reggeli-fehérjeturmix:30g zabpehely (rostok) 100g görög joghurt (fehérje és krémes állag),1 banán,7-10g csokis fehérjepor(már ennyiben is viszonylag sok fehérje van) 2 szem dió és egy kiskanál lenmag (jó zsírok). Ebéd:Csirkemell max60-70g,kevés görög joghurtos öntettel(a csirke levét keverem össze vele majd reszelt répával sűrítem) és 2 szelet házi készítésű teljes kiörlésű knédli(100% teljes kiőrlésű liszt,víz,fél tojás). 3-kor(1.uzsonna: egy szelet teljes kiőrlésű kenyér, cottage cheese,92%-os hústartalmú szalámi és sok zöldség). Ezután egy órát jégkorizok Fél 6-kor(2. uzsonna) : zöldturmix (fél banán,kiwi,spenót vagy saláta,uborka,zöldteával felöntve) Vacsora:pár szem garnélát kevés olíva olajon elkészítek és natúran salátával fogyasztom.

2017. febr. 23. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik,változatos bár egy picit kevésnek tűnik a mennyiség.

Bár nem tudom hány kg lehetsz,ha olyan 50-55 akkor talán a mennyiség is rendben van.

2017. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen 50kg körül vagyok és 167 cm.Igazából a pocakom aggaszt egy kicsit(nem nagy,korábban étkezési zavarokkal küzdöttem),de az egészséges étkezésre fektetem a hangsúlyt és tornázással szeretnék alakítani magamon.Hétfőn 1 órát tornáztam sajàt sújjal egész testre,majd kedden 30percet intenzíven.Sajnos erős izomláz miatt márcsak szombaton fogok 1órát,ma pedig jégkorizni.A jövő heti edzéstervem pedig,ha összejön:Hétfő:fenék,láb-max1ó (saját súly+kettlebell) Kedd-pihenés Szerda-30 perces dance fitness (kardió szempontjából) Csütörtök-Has,felsőtest (40p-1ó) szintén saját súly és kettlebell. Pénteken pihenés.Szombat:láb-has-fenék 30p-1ó ugyanazokkal a módszerekkel.Ezzel és étrenddel érhetek el látszólagos eredményt?Formásodàs a cél.Edzés előtt banánt egy kis görög joghurtot+néha 1 datolyát fogyasztok,edzés után pedig olyan turmixot,mint reggelire zabpehely,dió és len nélkül.
2017. febr. 23. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!