Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés
magasság: 160cm, súly: 103kg, 14l
2017. febr. 24. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Kis pufirizsa. Kettő kijönne belőled. Most még csak csak, de később rámegy a szíved, a keringésed. Pasit, hogy szerzel így? El kéne kezdeni mozogni, de rendszeresen. Ha van lehetőséged, ússz, ha nem akkor séta, aztán kocogás. naponta legalább fél óra. Hogy az a súly lemenjen, az 2 év.
2017. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egy felnőtt nő böcsületére is válna, de 14 évesen?? Ugye ez csak kamu? Nem, kifejezetten zörögnek a csontjaid :D
2017. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első,tényleg dupla akkora vagy bizony,mint amekkorának lenned kellene.
2017. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Az első is annyit ért hozzá, mint én a kvantumfizikához. Magyarul semmit.


Szóval kérdező, szerintem te is észreveszed magadon, hogy dupla akkora vagy, mint a korosztályod.

Vagyis a válasz, igen! Nagyon kövér vagy.


A megoldás egy teljes életmód váltás.

A legfontosabb a megfelelő étrend! Direkt nem diétát írok, hiszen az egy x időszakra szóló étkezési forma, azonban neked nem erre van szükséged. Hanem egy olyan étrendre, amivel örökké meg is tarthatod a normál testsúlyod.

Mellé a sport is ajánlott(ez csak maximalizálja a hatást), azonban ne gondolkozz olyanokban, amik fájnak/utálsz, és nem szívesen csinálod.


Én kifejezetten egészséges életmódot élek, és már évek óta edzek, azonban utálok futni úgy, hogy nincs semmi probléma a testsúlyommal.

Szimplán nem élvezem, és ezzel az emberek 80%-a így van, csak ráerőszakoljuk magunkat, hiszen szükséges a szálkásítás/állóképesség miatt, de egy kezdőnek nem feltétlenül kell futnia, ha nem élvezi, vagy nem akar komolyabban ezzel foglalkozni.

A lényeg, hogy olyat csinálj, amit élvezel.


Általában ilyen nagy súlyfelesleg mellé párosul egy hatalmas önbizalomhiány, ami megfúrja az úszás ötletét, és inkább élne egy barlangban örökké, minthogy fürdőruhában úszogáljon.


Vagyis az edzés lehet bármi, amit otthon is tudsz csinálni, a jó étrend már magában hordozza a sikert!

2017. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem ertem ezt a sok rosszindulatú undormany embert! Honnan tudjatok miért kövér vagy túlsúlyos? Lehet valami betegségtől.

Kérdező kezdj el sportolni es egészséges táplálkozni. Nézz utána a neten! Hajra! :)

2017. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Hanem egy olyan étrendre, amivel örökké meg is tarthatod a normál testsúlyod. "


Igen, tudjuk. Ez az "étrend" pontosabban egy kőkemény, életre szóló DIÉTA. Hiába szépíted, ez akkor is az! Csak más a neve, mert így szebben, jobban hangzik és a sok idióta még el is hiszi :) Vannak olyan szavak, melyeket előszeretettel hangoztat a sok bégető birka, na ez is egy ilyen szóhasználat :D De, hogy mögötte mi van... ? Diéta!

2017. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Diéta=étrend, szóval nem tudom mi a bajod ezzel. Igen, aki hízásra hajlamos, az nem zabálhat össze bármit mértéktelenül. Vagyis felőlem összezabálhat, csak utána nem kell csodálkozni, ha az élet minden területén hátrányba kerül a túlsúlya miatt, és korán elkezd leépülni az egészsége. Nem kell a diétának kőkeménynek lenni, ha valaki nem tragédiának éli meg, hogy nem ehet meg minden nap fél kiló kenyeret, három pizzát, és nem kísérheti le 2 liter kólával. Az egészségtelen táplálkozás és életmód csak egy rossz szokás, amin bárki változtatni tud, és érdeke is lenne.
2017. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Vicces gyerekek vannak itt. Leírom, hogy a kérdező kétszer akkor mint kéne. Erre a jószág leírja, hogy dupla akkora, mint kéne. De én vagyok a hülye.
2017. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#8 Ezt most nem értem.A kétszer akkora,meg a dupla az nem ugyanaz?
2017. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ugye. De én vagyok a hülye.
2017. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!