Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek az egészséges...

Szerintetek az egészséges táplálkozásba milyen gyakran fér bele egy kis édesség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy túró rudira, egy darab piskóta tallérra vagy vaníliás karikára, egy-két kocka étcsokira vagy egy szelet csokira. Szerintetek ezek az ételek milyen gyakorisággal férnek bele az egészséges étrendbe, ha az illető rendszeresen sportol, mozog (a fogyás viszont nem célja)? :)

2017. febr. 25. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár naponta is.
2017. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belefér. Sokan azt hiszik, hogy a cukor, zsír stb egészségtelen önmagában, de nem azzal van a baj, hogyha vki naponta megeszik 1 túrórudit, hanem aki mindenbe egy rakat cukrot tesz, folyton csak péksütit eszik meg mindent ami szénhidrát. Ha mértékkel csinálod, semmi bajod nem lesz, nem egészségtelen, sőt szükséges is.
2017. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Én is hasonlóan gondolom, próbálom megtalálni az egyensúlyt. :))
2017. febr. 25. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak egészséges édességek is, könnyen tudsz magadnak készíteni, én a kölespudingot és az avokádós,kakaós, banános pudingot szeretem, abban semmilyen cukor nincs, a banántól édes.
2017. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3 kis kocka csoki naponta nyugodtan belefer,hiszen a szervezetnek szuksege van a cukrokra is (amit nem csak edessegekbol nyer) ahhoz,hogy normalisan mukodjon,mivel ez az egyik fo energiaforrasa a szervezetnek a tuleleshez.
2017. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!