Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kórházba kerülök anorexia...

Ha kórházba kerülök anorexia nervosa miatt, mikre számíthatok?

Figyelt kérdés

16/L

168cm 43kg

Lenne pár konkrét kérdésem is.

Ha nem akarok enni akkor csövön keresztül fognak etetni? Ha igen, meddig és mit adnak nekem? Fájni fog?Tiszteletben tartják, hogy VEGÁN vagyok? (régóta)

Mit tegyek, ha képtelen vagyok mások előtt enni?

és mit tudnak tenni ha a pszichoterapias kezelésen meg sem szólalok?

És mikorra várható, hogy kiengednek, hány kilónál?

ha már újra szabad lábon leszek, elrejthetem valahogy, hogy vissza akarok fogyni?



2017. febr. 26. 12:56
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
30%
Ennyi erővel miért nem kötöd fel magad? Gyorsabb halál mint amit te akarsz... Vagy szeretsz szenvedni?
2017. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
8%
Küldj már egy képet milyen sovány vagy engem érdekel
2017. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen hülye p*csákra megy az adófizetők pénze...
2017. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16%
Mit gondolsz, a szondaba majd rantott hust paszìroznak neked? Egy büdös nagy pofon helyre tenne. Annyi hianyzik neked, semmi mas. Ekkora takony koromban befogtam a pofam, orultem hogy lyuk van a seggemen es szelel. Nem az agyam jatszottam.
2017. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

Bszki, beszeljetek mar vele emberkent! Szerencsetlen beteg. Ha valaki beteg, azt csak rugdosod, hogy neki mar ugyis mindegy, dogoljon meg?!

Kedves Kerdezo, nem fogja erdekelni oket, hogy vegan vagy. Ha nem vagy hajlando enni, akkor intravenasan fogod kapni a szukseges anyagokat.

2017. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Hat eloszor is tedd fel a kerdest magadnak. Miert nem eszek ? Biztos, van ennek valami hattere ? Csak sajat magadat kinozod...+ a szuleidet. Ennek nem lesz jo vege, ezzel a nem eszek dologgal mit akarsz elerni, meg akarsz halni ? Csak 16 eves vagy ne ba*d el az eleted majd kesobb megbanod de meg tudsz valtoztatni a helyzeten csak EGYEL...annyi jo kaja van ;). Egyel, utazz, erezd jol magadat...de 16 evesen nincs amit keres a korhazba...majd raer az kesobb is.
2017. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Koszonom, hogy te nem kezelsz ugy le ahogy a többiek. Már tudom, hogy beteg vagyok, de nagyon nehéz ez az egész. Félek meggyógyulni.

Köszi a válaszod. Majd kiderül tényleg kell e ilyesmiket ennem.. Számítani fogok rá, hogy igen, de azért reménykedem, hogy legalább a húst kihagyhatom:c

A többi válaszolónak pedig csak azt szeretném mondani, hogy könnyű mást leszólni és ilyeneket írni. Nagyon rosszul estek.. De aki ebben nincs benne, sosem fogja tudni megérteni.

2017. febr. 26. 14:12
 8/28 anonim válasza:
15%
Első vagyok. Sosem fogom megérteni az olyan embereket mint te és nem is akarom. Saját magukat kínozzák hogy másoknak megfeleljenek vagy esetleg a saját beteges képzeteiknek. A munkám nekem olyan hogy sportolni nem kell mellette :D Kiskoromban félősvoltam de mikor ráébredtem hogy ha kiállok magamért pont akkor nem bántanak ha nyámnyila vagyok akkor meg igen egyből változtattam a viselkedésemen. Ha tudod hogy rossz akkor minek csinálod amúgy meg a sok idiótának nem tudom mi baja van a hússal... Az hogy az is élőlény volt? Ez az élet rendje az oroszlán is könnyezve eszi meg a gazellát nem? Az élet ilyen, vagy ragadozó leszel aki megszerzi amit akar vagy növényevő aki rettegve éli le az életét... Te tudod mi akarsz lenni....
2017. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, en 100% megertem amit irsz. Nem eltem at, nem tudom milyen erzes. De gondolom, hogy milyen nehez lehet neked . De figyelj ha van akarat erod akkor meg tudod csinalni. Nem azt mondom egybol, hogy edd ki a hutot...de szepen fokozatosan...es akkor minden rendben lesz. Csak ne fely mert akkor nehezebb lesz. En se vagyok valami nagy kajas...csak van kedvenc kajad ;) most csak annyit tudok irni, hogy egyel es egyel majd kesobb ha ugy erzed, hogy fogyni szeretnel akkor ott van a sport ;) ..tudom legszivesebben elkuldenel...mit kepzelek nem vagyok az anyad...hat jobbulast es egyel sokat ;)
2017. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépést már megtetted.Felismerted,h beteg vagy.Szakemberek fognak kezelni,akik tudják,h mit kell ilyen helyzetbe csinálni.Nem hinném,h húst kellene enned mivel,h vegán vagy meg lehet azért sem,mert nem tudom mióta alig eszel valamit.
2017. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!