Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lenne itt valaki, aki értékeln...

Lenne itt valaki, aki értékelné a táplálkozásomat?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen visszaigazolásra lenne szükségem,hogy amit,ahogy étkezem az egészséges,lehet e fejleszteni.Az a kérdésem,hogy lenne e valaki akinek naponta leírom mit ettem aznap és úgymond "értékeli"

2017. febr. 26. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
En szivesen vallalkozom ra, mert engem is nagyon erdekel az egeszseges taplalkozas :)
2017. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt vágod, hogy ez még a "szakértők" közt is vitatéma?...

A vegan szerint a vegan, a paleós szerint a paleo, a testépítő szerint a grammra kiszámolt, a peszkatariánus szerint meg a peszkatariánus étrend a megfelelő és egészséges... hiába találod te ki hogy mi az "egészséges"... ezzel a kérdéssel majd azt éred el, hogy lesz aki megmagyarázza neked, hogy az nemjó mert...

2017. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom,hogy az egészséges étkezés egyénfüggő,mindössze az "átlagosan" étkezőkhöz szeretném viszonyítani,illetve azért mégiscsak meg lehet ítélni,hogy valakinek több zöldségre vagy,fehérjére van e szüksége az étkezései alapján.Egyébként ide leirhatom mit ettem?
2017. febr. 27. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy tipikus napodat leírhatnád, meg esetleg pár alap infót rólad.
2017. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát a mai napom:(egy kicsit össze vannak keveredve a dolgok,mert ezen a héten déltől kezdődik a suli) Reggelire:Zabkása(50g zabpehely,erdeigyümölcs mix,vaníliás proteinpor,mandulatej,fél banán,5 szem mandula)-ez fél 8 körül.Ebéd:90g pulykamellcsíkok,70-80g quinoa,borsó és gomba -fél 12-kor.Suliban:Házi tk pita megtöltve cottage-val,gombával,paradicsommal,salátával és paprikával-fél 2. Hazaértem:2 kis alma szeletelve,8szem földimogyoró-fél 5. Utâna zöld teát ittam.8 körül pedig valószínűleg gombás omlettet fogok 1 egész és két tojásfehérjéből,hozzá zöldségeket.+attól függően mikor megyek aludni egy kis pohár fehér görögjogurtot.2-2,5l víz megvan minden nap
2017. febr. 28. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég jónak tűnik, és változatos.

Azt nem értem, miért nem egész tojást eszel. Mi bajod van a sárgájával?

2017. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy sárgát mindig teszek bele, egyébként köszönöm :)
2017. márc. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!