Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúra alatt lehet vizen...

Fogyókúra alatt lehet vizen kívül mást is inni? (Light gyümölcslevek stb. )

Figyelt kérdés
Pl. Sio light barack vagy egyeb hasonlók.

2017. márc. 3. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet pl. teát inni, cukor és méz nélkül. (gyümölcstea, gyógynövény tea, stb. )
2017. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokmindent ihatsz. Igazából bármit, csak ugye cukros dolgokat nem érdemes.

Én teát (ahogy a rendes leveles teát illik, üresen, évtizedek óta így iszom), kávét, tojástejet (az elég tartalmas cucc, nagyon zsíros, az én diétámba eléggé passzol, ha nem is annyira laktató, mint a rántottám, de megvan a szerepe), kókusztejet, limonádét (csak citrom és víz, néha gyömbér) szoktam inni. Néha zöldséges turmixot.


Nyilván gyümölcslevet is lehet, de az ugye cukros és nem jól laktat, a legtöbbünknek érdemes vigyázni vele. De ha sikeresen beletervezzük a napba, akkor belefér, mint minden.

2017. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyümölcslevektől sokan nagyon éhesek lesznek, felnyomják a vércukrot és a gyomorsavat, ami nem előnyös fogyókúránál. A Sió light se jobb, sőt ki tudja, milyen édesítőszert tesznek bele.

Az előző válaszokban írtakon kívül ihatsz még natúr zöldségleveket (pl. cékla). Én gyümölcsöt vagy egészben eszem, főétkezés előtt fél-1 órával, vagy turmixot készítek belőlük kókusztejjel.

2017. márc. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, a lenyeg, hogy kaloria minuszban legyel.
2017. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még akár enni is lehet.
2017. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!