Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék, hogyan...

Fogyni szeretnék, hogyan lenne a legegyszerűbb, mégis leghatásosabb?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok

183 cm magas

71,5 kg a súlyom

tanuló vagyok, legfőképp a tesiórákon szoktam csak mozogni többet, ott is minél kevesebbet.


Nem nagyon vagyok megelégedve azzal, ahogy kinézek. Nem igazán vagyok nagy sportember, szóval nem nagyon bírom a komoly fizikai terhelést.

Nagyjából 68 kilóra szeretnék lefogyni.

A dohányzásról leszoktam, már egy hónapja lassan nem gyújtottam rá, de nem iszom előre a medve bőrére, és elkezdtem egészségesen enni. Reggelire kb csak gyümölcslé, egy abonett vmi sovány felvágottal, suliba gyümölcsöt viszek vagy valami nagyon lájti szendvicset, és vacsorára valami normálisat eszem. főtt ételt (tudom az ebéd-vacsora föl van borulva, de az az oka, hogy hamarabb nem tudja apám hazahozni a kaját amit rendelek a hétre. De abból is az egészségesebbeket próbálom kérni, zöldkörettel, sovány húsokat, csirkemell stb.)


MIT AJÁNLOTOK?

-hogy edzzek, ha kell

-mit egyek, min változtassak

-mire figyeljek

-meddig kéne fogynom kb, mi az a súly, ami jó lenne, mert a 68 csak elképzelés

-és persze, mennyi idő alatt érném el az adott módszerrel



2017. márc. 5. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
71 kiloról fogyni?! Ez egy fiúnak inkább kevés vagy normál súly.
2017. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló,

Sajnos külsőre nem nézek ki jól ennek ellenére sem, mivel, a legtöbb zsír, ami van mind csípőn és mellkason van letelepedve és egy kevés úszógumin, ezáltal picit feminin alkatom van. szeretnék megszabadulni a zsírpárnáktól, és jobban érezném magam ha fogynék.

2017. márc. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!