Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hatásai vannak az...

Milyen hatásai vannak az energiaitalnak?

Figyelt kérdés
Mostanában rászoktam, rendesen kívánom, rosszul is lennék ha nem innék, van hogy naponta hármat megiszok, és nem a normál 2 dl kiszerelésekből hanem 4 vagy 6 deciseket. Más egészségtelen cuccot nem is eszek/iszok kólát sem csokit sem meg ilyen sz*rokat nem is cigizek, de ezt mégis. Rászoktam szinte. Az ezzel a probléma hogy amúgy is bajos a szívem és fájt korábban is, így meg még inkább. Lehet belőle bajom? 16/L vagyok és anyukám általában nem tudja hogy ennyit iszok.

2017. márc. 16. 21:11
 1/3 anonim válasza:
Igen elég nagy probléma lehet belőle szívelégtelenséget tud okozni és halált lekéne szokni róla amúgy az nem probléma ha egyszer egy hónapba megiszol 1 dobozzal/flakonnal de így hogyha a szíved is fáj sürgősen álj le vele
2017. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A koffein függőségről nem olyan egyszerű lejönni, én azt javaslom irasd ki magad a suliból 1 hétre, hogy ne szenvedj...
2017. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Javasolom beszélj valakivel aki segít leszokni. Menj el egy Dr. Zacher Gábor előadásra.


Komoly szív gondokat okozhat

2017. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!