Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik teljesen kiiktatták az...

Akik teljesen kiiktatták az étrendjükből a fehér lisztet, fehér rizst, kristálycukrot, junk foodot! Tapasztaltatok változást önmagatokon és ha igen, mit?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ellenálhatatlanúl kívántam egy csomó kaját, amikre később rájöttem, hogy teljesen feleslegesen tíltom magamtól.
2017. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te teljesen kiiktattad az étrendedből a fehér lisztet, fehér rizst, kristálycukrot, junk foodot?
2017. márc. 20. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint tíz éve nem fogyasztunk ilyesmit a családban.


Egészségesek, normál testalkatúak, aktívak vagyunk, tele energiával. Alig vagyunk betegek, nincs ugráló vércukor, így nincs farkaséhség sem. Szép a bőrünk, épek a fogaink. Csak javasolni tudom.

2017. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fogytam, ami kellett. Elmúlt a refluxom, a gombás bőrbetegségeim és a pattanásaim a seggemről. Nálam elég sok problémát okozott a helytelen táplálkozás és életmód.
2017. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen búzából készült ételt nem eszem, cukrot sem, rizst csak nagyon ritkán és keveset.

Rendeződött a testsúlyom, javult az immunrendszerem, több az energiám, jó a közérzetem, nyugodtabb lettem, szép a bőröm, rendbejött a pajzsmirigyem és az emésztésem.

2017. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elsővel ellentétben pont azt tapasztaltam, hogy míg régen imádtam a chipset, agyoncukrozott csokikat, sütiket, cukrokat, hamburgert pizzát stb.-t,miután elhagytam ezeket és átálltam a teljes kiőrlésű, maglisztekre, a cukorfogyasztásomat közel lenulláztam azután szinte már egyáltalán nem kívántam ezeket.

Minél kevesebb "szarságot" fogyasztottam, annál jobban estek a zöldségek, gyümölcsök, természetes alapanyagok.


Ma őszintén ha összehasonlítom a házi készítésű teljes kiőrlésű, saját paradicsomszószos, friss bazsalikomos, friss zöldséges (saját kertből) pizzámat a mirelit cuccokkal, fel nem foghatom, hogy 6-7 éve azt hogy bírtam ugyan megenni. És leszarom, hogy 1-2 óra munka van vele, az ízélmény minden percét megéri.

2017. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az elsővel ellentétben pont azt tapasztaltam, hogy míg régen imádtam a chipset, agyoncukrozott csokikat, sütiket, cukrokat, hamburgert pizzát stb.-t,"


én ilyeneket (rendszeresen) soha nem ettem... ettől függetlenül fogyasztok rengeteg dolgot, amit lisztből, rizsből, esetleg kristálycukorból készítek... junkfoodot meg soha nem ettem, max szökőéveben egyszer...


mikor elkapott az "egészséges életmódláz" természetesen én i ott kezdtem, hogy kizártam ezeket teljesen... de később rájöttem, hogy nem az alapanyagokkal, hanem a mennyiségekkel van a baj.

2017. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Azt is írjátok már meg, ha még visszanéztek, hogy NaCl-t használtok-e és hüvelyeseket? Köszi! :-)

2017. márc. 21. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Én eszek sót, de csak természetes, adalékanyagmentes változtatokat.

Borsót, zöldbabot rendszeresen eszem, száraz hüvelyeseket elég ritkán.

2017. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. márc. 22. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!