Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akkor most a vegán az egészséges?

Akkor most a vegán az egészséges?

Figyelt kérdés

Nem szoktam "Sóher Norbit" se hallgatni,se olvasni...

De legutóbb ezt találtam a neten a vegánnal és vele kapcsolatban.

[link]


Akkor most érdemes váltani?



2017. márc. 22. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, de gondoskodj róla, hogy megfelelő táplálékkiegészítőket is alkalmazol, hogy az állati eredetű táplálék elhagyásával kieső dolgokat pótolni tudd.
2017. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem ezen videó alapján döntenék. Olvass többet a témáról, értelmesebb forrásokból.

Én nem lennék vegán, mivel nem eszem gabonát, szóját és száraz hüvelyeseket is csak ritkán. A vegetáriánus étrend nekem szimpatikusabb, a fehérjét szívesebben vinném be tojásból, mint a fentiekből. A vegán ideológiáról pedig inkább nem írom le a véleményemet.

De ez a te döntésed. Ha úgy döntesz, kipróbálod, olvass utána, milyen ételeket kellene enni és hogyan kell ezeket elkészíteni, mit érdemes kiegészítésnek szedni. Aztán majd kiderül, jól érzed-e magad így, vagy sem.

2017. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!