Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet legyozni a...

Hogyan lehet legyozni a stresszevest?

Figyelt kérdés

Nagyon sok minden tortent velem az el ult 2 evben es fokozatosan stresszevo lettem. 10 kg jott fel ram. Probalok megalljt parancsolni magamnak de gyakran csak azt veszem eszre hogy mar megint a sutemenyes tal vagy a csoki utan nyulok. Ha nem edesseg akkor is kepes vagyok magam degeszre tomni. Alapjaban normalisan etkezem de ha valami tirtenik egybol evesrohamom lesz. Fogalmam sincs mit tegyek.

46/N


2017. márc. 26. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem az teritett eszhez, hogy nemregiben keszult rolam foto munka kozben es borzalmasan nez ki a hasam, foleg oldalrol.

Macera helyesen etkezni, de nem szabad tejesen megvonni az evezeteket sem, mert akkor megjobban kivannad.

2017. márc. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A stresszevés egy tipikus hiánypótlás... keress valami hobbit, sportot, elfoglaltságot, amivel ki tudod tölteni az ilyen lyukas óráidat..
2017. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem alapvetően a stressz okát kellene előbb megszüntetni. Ha ez nem lehetséges, akkor keress olyan elfoglaltságot, ami segít feloldani a stressz miatti feszültséget benned.
2017. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!