Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki evett vagy ivott már...

Aki evett vagy ivott már steviát (jázminpakóca) vagy abból készült italt, érezte étvágygerjesztő vagy étvágycsökkentő hatását?

Figyelt kérdés
Szerintetek étvágygerjesztő vagy csökkentő hatása van?

2017. ápr. 19. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem semleges e szempontból, mindössze pokolian rossz ízű.

Semmilyen édesítő nem hat az étvágyamra, úgy tűnik. Nem is hallottam még, hogy lenne nekik ilyen.

2017. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Nem volt se étvágygerjesztő, se csökkentő. Egyszerűen csak borzalmasan rossz íze van. De én minden más édesítőt is megérzek mindenben, és számomra elrontanak minden ételt, italt. Szóval maradok a cukornál.

2017. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 20. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:

En magamnak keverem az uccsimet, amit a meloba hozok magammal es azt iszom. Van benne almaecet, gyomber es stevia (meg viz). De a stevia az a zold por formajaban van benne, nem az a szemet agyonvegykezelt feher cucc amit arulnak.

Az ize nagyon finom, a stevia elnyomja az ecet izet. Nem vagyok tole ehes, sot, az edes iz miatt talan tovabb is birom, ha nem eszek.

2017. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!