Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mihez kezdjek most?

Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés
5.es voltam mikor megjott akkor kis duci gyerek voltam 8.elejeig megjott nem normalisan kesett is meg tul sokaig megvolt de 8.ban (2016) decemberben jott meg legutobb azota nem. Szerintem azert kesik mert nem eszem eleget akkor 54kg voltam most 50kg vagyok. Nem szeretnék orvoshoz menni szerintetek akkor minden visszaállna hogyha többet ennék?? 14/l

2017. ápr. 19. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
(Pontosabban:5.ben 60kg voltam)
2017. ápr. 19. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy két hónapig nem jött meg , mert stresszeltem , de a végén már azon idegeskedtem hogy miért nem jön meg?! Nem vagyok vékony , olyan közepesnek mondanám. Lehet az a baj , hogy már ezen cseszed fel magad. Próbálj megnyugodni,és lehet az evéssel van a baj , lehet az is segítene , ha többet ennél , ezt nem tudom. Ha továbbra sem fog megjönni , beszéld meg anyukáddal , vagy valakivel és kérdezd meg hogy mi legyen. Remélem segíthettem :)
2017. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az még rendben van, hogy nem rendszeres, és kimarad egy-egy hónapot, de ez már a 4.hónapja, hogy késik, és az nagyon nincs rendben.

A túlzott súlycsökkenés okozhatja a menzesz kimaradását, de 4 kg nem olyan rettentően sok, hogy ez álljon a háttérben.

Beszélj anyukáddal, és menjetek nőgyógyászhoz, mert rengeteg dolog okozhatja (hormonproblémák pl), amit jobb ha idejében kezelnek.

2017. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem anyával (múlt héten) azt mondta hogy nőgyógyászhoz kéne menni de nem is hozza fel a témát mostanában (sztem reménykedik ő is hogy hátha rendbejönnék)
2017. ápr. 19. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb el kell menned orvoshoz... előbb utóbb az anorexiádat is kezelni kell..
2017. ápr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok anorexiás
2017. ápr. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!