Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon nem érzem jól magam a...

Nagyon nem érzem jól magam a testemben 50kg-m vagyok 17 éves 173cm hogy hogyan tudnék hizni? Mert kb soha nem vagyok éhes és tudom hogy ennem kéne de nem tudok egyszerűen van erre valami jó megoldás?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 07:49
 1/4 anonim válasza:

Fogyóztál már?

Mert ha igen lehet a gyomrod szűkült össze, azért nem vagy éhes.

2017. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz segíteni. Egyél. Az mindegy, hogy nem vagy éhes, az nem előfeltétele az evésnek. Akkor van baj, ha tényleg, fizikailag nem tudsz enni, mert pl. hányingered van tőle.

Valamit bizonyára eszel. Próbálkozz más ételekkel, esetleg töményebbekkel, valamivel meg kéne dobnod a kalóriát. Láttam már embereket panaszkodni, hogy nem híznak, közben csirkemellet, joghurtot és salátát ettek. Na, azzal én is csak fogyni tudnék. Kell valami töményebb cucc, több zsír a salátára, olajos mag, sajt, tojás, gabona, kinek mi működik.

Van, akit a mozgás éhesebbé tesz...

Van, aki egyszerre picit tud enni, de pár óránként éve egész nap azért összehozza a kalóriatöbbletet.

2017. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igazából mi lenne jó étkezési rendnek ha egy 10-20kg ot felszeretnék szedni és úgy hogy meg valamilyen szinten jelen van az anyagcserém.

Amúgy én is úgy érzem össze van szukulve a gyomrom emiatt valamilyen szinten a sok evést meg gátolja.

Valamilyen szinten mivel dohanyoztam ez lehet a probléma az evés helyet cigiztem nem vagyok büszke magamra de észre is vettem most rakom le fele mert nem szeretnek ilyen vékony lenni.

De ha tud esetleg valaki egy jó étrendet amivel könnyedén felszednék 10-20kg ot annak előre is köszönöm.

2017. ápr. 25. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez, de én "csak" 15 vagyok :D
2017. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!