Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 28. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez tipikusan az, amikor valaki hülyeségeket állít, mindenféle tuodmányos képzettség, hozzáértés nélkül.
2017. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én a munkahelyemen a konyhában szoktam ezzel traktálni a kollégáimat, hogy nem melegítem mikróban a vizet, mert a mikrohullámok roncsolják a víz DNS-ét. A legtöbben szerencsére röhögnek rajta, de volt már, aki helyeselt. Ezzel a módszerrel remekül megállapítható, hogy kit mennyire érdemes komolyan venni.
2017. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem használok mikrót. Anno olvastam ezt is, meg dietetikus véleményét is, aki szerint káros. Már az indokára nem emlékszem pontosan, hogy mi volt, de lehet keresgélni a témában.
2017. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A mikró ugyanazon az elven működik, mint amikor összedörzsölöd a két tenyeredet, és érzed, hogy melegebb lesz. Ugyanazt csinálja, csak kicsiben. De hát a "modern" dolgok már csak ilyenek. Amikor feltalálták a hűtőszekrényt, annak is kellett 50 év, mire általánosan elfogadott lett, mert akkor is terjedt az áltudományos hülyeség, és a hiszékenyebbek (elég sokan) féltek tőle.

Most volt ez is nemrég, néhány évtizede. Aztán mutassatok most valakit, aki ma azért nem használ hűtőszekrényt, mert fél tőle. Na, 30-40 év múlva ugyanígy megmosolyogja majd a következő generáció ezt a mikrós hülyeséget.

2017. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Második, ez durva... Víz DNS-e... De ismerve az embereket, hihető.


Nos, én már sok cikket olvastam a témában, még ételaurafotózás is volt közte, amikor a nyersvegán konyhával ismerkedtem. Nekem az logikus, hogy a mikró gyorsabban rezegteti az atomokat, ennyi. A hő már csak ilyen. Persze nem vagyok szakértő.

2017. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!