Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki megeszik egy nap...

Ha valaki megeszik egy nap fél kiló (500 gramm) vöröshagymát, annak lesz valami betegsége?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint ettől vagy ennek ellenére?

Szerintem a hasa az tuti fájni fog, meg gondolom hasmenés. Nagyon másra nem számítanék. Ha csodaszernek ennéd akkor meg ki kell, hogy ábrándítsalak.

2017. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha krumplit eszik?
2017. ápr. 28. 14:49
 3/4 Lassmich Ruhe ***** válasza:
Hosszabb távon a gyomrodat kikészítheti, egyéb negatívuma nem hiszem hogy a kellemetlen szagokon kívül lenne, de ha pozitív hozadéka miatt akarod enni, akkor hidd el hogy elég napi egy fej.
2017. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én szívesen bevállalnék egy ilyen hónapot, szeretem a hagymát, ha ekkora mennyiségben nem is ettem soha... Nagyon ízes, fűszerként használom, főleg hogy szénhidrátszegényen eszem. De ha valakinek jólesik... Gondolom, előbb fájna a gyomra vagy valamije, mint ahogy valami károsodás bekövetkezne.
2017. ápr. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!