Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Comb fogyás de hogyan?

Comb fogyás de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy a combommal egyszerűen nem vagyok kibékülve. Nem vagyok annyira kövér, meg vékony sem, de a derakam elég vékony. A csípőm már szélesebb de még az sem zavar, de a combom, utálom :D Próbáltam már fogyózni, de mindig hasból fogyok csak, ami alapból elég vékony, enni így sem eszek sokat, édességet sem eszek, nem is nagyon szeretem. Tornázni is próbáltam, de a combom mintha izmosabb lett volna. Igaz alapból is ilyen az alkatom, hogy nagyobb a combom, de engem nagyon zavar. Valahogy szeretném ha kicsit formásabb lenne. :)

2017. ápr. 29. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tekerj rá alufóliát. Sajnos helyi fogyás nincs, de ha így "betekerve" elmész futni, kocogni, akkor talán sikerül ledobni onnan néhány plusz centit.
2017. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csori96 ***** válasza:

Butaság lenne betekerni. Izzadással a szervezet a felesleges hőtől szabadul meg. Az izzadás mértéke és az elégetett kalóriák között nincs összefüggés.


Egyébként abban igaza van az elsőnek, hogy helyi zsírégetés nincs. Az pedig teljesen egyéni, hogy kinek honnan jön le utoljára a zsír.

2017. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!