Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 10-20kg-ot akarok fogyni...

10-20kg-ot akarok fogyni szeptemberig, hogy kezdjek hozzá? Azt hallottam hogy a kenyér hízlal, mit egyek helyette uzsira?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Almát.
2017. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

A kenyér brutálisan hízlal :D

A legjobb lenne teljesen elhagynod, illetve minimálisan teljes kiőrlésűt enni, de abból sem sokat.


Zsírbevitelt is minimalizálni kellene.

És sok zöldséget enni, mellette pedig mozogni és a siker garantált.


Sokan eltúlozzák, hogy húúú de nehéz fogyni...

hát szerintem meg rohadtul nem nehéz, én lefogytam 15kg-ot betegség miatt....

gyakorlatilag főtt krumplin meg főtt rizsen meg almán éltem jó ideig meg néha párolt csirkemell és ennyi.


Na de visszaszedni na az szerintem sokkal de sokkal nehezebb

2017. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kalóriatöbblet hizlal és pont. Van, aki könnyen fogy kenyérrel vagy más gabonával, van, aki sehogy.

Azért sokunkat akadályoz a kenyér.


Sokmindent ehetsz. A szénhidrátot akarod helyettesíteni? Sokaknak jó pl. a zab. Vagy csak kalória kell? Én zsírt szoktam enni, bár nem magában, annyira még én sem vagyok elvetemült, valami jó kis fehérjével, zöldséggel.

Van, aki nem eszik uzsonnát és kész. Én pont igen, ma szénhidrátszegény mákos süti volt, máskor rántotta... Diéta, ember és hangulat kérdése...

A párom rizst eszik kenyér helyett, de ez pont ugyanolyan neki fogyás szempontjából, csak a térfogata sokkal nagyobb a benne levő sokkal több víz miatt. De ha kalóriát akarsz csökkenteni, akkor nem fog ugyanannyi szénhidrát férni a napodba, kivéve, ha eddig sok zsírt ettél s azt csökkented. Úgyhogy én komplett napot terveznék, makrotápanyagok hozzávetőleges számolásával.

2017. máj. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!