Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan táblázatot keresek ami...

Olyan táblázatot keresek ami a tényleges szír fehérje kalória stb mennyisegét mutatja meg akár kész ételeknek akár gyümölcsöknek zöldségeknek . Hol talalálok ilyet az interneten? Tudnátok linkelni ilyen oldalt?

Figyelt kérdés
Azért írtam ki a kérdést mert nem tudom hogy amit mondjuk én nézek az a valóságot írja e le . Heti 2x edzek formásítani szeretnék , örömmel fogadnák étkezési tanácsokat hogy hogyan is lenne érdemes étkezni . ( 1 órát szoktam edzeni konditerembe egyépként)
2017. máj. 12. 18:01
 1/4 anonim válasza:
És hogy nem sikerült ilyet találni az interneten?
2017. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mit írtál be keresőszónak, "macskás képek"?
2017. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nem a valóságot mutatja egyik sem, hanem egy megközelítő átlag értéket...

Fogsz 2 körtét, esetleg 2 külön fajta körtét, megnézed mi van a körtében a táblázatban... de attól még az egyik fajta édesebb mint a másik... tehát az egyikben több lesz a cukor... de a táblázatod ad egy jó megközelítő értéket...

2017. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam persze én is nem macskás képeket írtam be , csak tudni akartam melyik az amelyik reális
2017. máj. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!