Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az emésztésem nem jó, vagy...

Az emésztésem nem jó, vagy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre,hogy ha eszek,olyan érzés, mintha sokáig nem kerülne be a gyomromba hanem csak a nyelőcsövemben lenne. Pl. múltkor ettem egy kiflit sajttal(ami nem nagy kaja) és kb 1 óra múlva ahogy lehajoltam éreztem,hogy feljött a torkomhoz.Sokszor hányingerem is van,szerintem ettől.Hozzáteszem nagyon félek a hányástól és attól,hogy elájulok.Gondolom számít az is ebben az esetben,hogy mostanában nagyon sokat idegeskedek és pánikbetegségem is kialakult sajnos.

A stressztől lehet?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. máj. 13. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért vagy stresszes és pánikbeteg, mert rekeszizom sérved van. Ez már csecsemőkorodban keletkezhetett és azóta befolyásolja fejlődésedet.

Nekem úgy magyarázta el az egyik orvos, hogy a nyelőcső záróizomzata el van renyhülve a gyomorszájban, ezért nem zár össze rendesen. Valamit, a gyomorszáj felett egy kis öböl képződött a nyelőcsőben.

Én már 30 éve foglalkozom ezzel, mert nekem is van. Ha többet akarsz tudni róla keress priviben.

2017. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!