Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki gluténérzékeny,...

Ha valaki gluténérzékeny, akkor ehet rizst (napi 0,5 kg nyerset megfűzve, ami már olyan 1 kg-os lesz)?

Figyelt kérdés
Fehér rizst.
2017. máj. 13. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A rizsben nincs glutén.
2017. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha ez a személy sok rizst eszik (napi 1-1,5 kg főtt rizst, MINDEN NAP, akkor lehet valami baja?)
2017. máj. 13. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy megundorodik tőle más nem.
2017. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy gond lenne, ha az adott ember jól bírja a szénhidrátot.

Van, akinek napi 5000 kcalt kell enni, azok is többnyire sok gabonát esznek, gondolom... Van más út, de azok elég speciálisak.


De ki kell próbálni, mert az dönti el. Nem mindenki tud ennyi szénhidrátot enni, annak ott a zsír, kizárásos alapon.

2017. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már egyszer megettem 1 kg tésztát (kenyér, fánk, ilyenek) és tök jól éreztem magamat, meg friss és energikus is voltam.
2017. máj. 13. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehet, de jobban jár, ha nem eszik semmilyen gabonát, vagy ha mégis, minél kevesebbet, annál jobb.
2017. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sok ez gabonából. Ez rengeteg keményítő, amit enzimatikusan kell lebontani. Egy részét jó lenne gyümölcsre cserélni.
2017. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!