Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Még tavaj kondiztamhetente egyszer  és fogytam is vele. Pont akkor kezdtem intenzíven magasodni, ezért nem tudom hogy mennyit is sikerült leadnom. Nyárra abba hagytam. Úgy volt hogy szeptembertől de végül nem úgy hozta a sors. A karácsony miatt felszedtem kb. 3 kilót és meg előtte is felszedtem valamennyit. Március végén ráálltam a mérlegre. 63-at mutatott amin elkezdtem sírni mert nagyon nem voltam megelégedve magammal. Nyáron 57 voltam és márciusra már 63. Diétával, futással és tornával sikerült leadnom 5 kilót, vagyis most 58 vagyok. Manapság is tornázom, de 58-nál megállt a fogyás pedig még 8 kilót le szeretnék adni hogy megkapjam az álomtestemet.

2017. máj. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Pihenés, étrend, sport, kitartás. Ennyi szükséges.

Kardiózni szoktál? Abból nem elég 20 perc/ nap, kb 45 perc kardió után kezd beindulni a zsírégetés.

2017. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szoktam. Kb minden nap szoktam általában hetente 6-szor vagy 7-szer de egyszerűen nem mozdul a mérleg. A hátsómon lévő narancsbőrről nem is beszélve... :(
2017. máj. 13. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, és hány éves?
2017. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mozgás a fogyás/egészséges életmódnak csupán a fele. Egyél kevesebb szénhidrátot, zsírt, több fehérjét, rostot. Kevesebb kenyér, péksüti, tészta, gyümölcs, több zöldség (főleg hüvelyesek), rizs, hús. Továbbá: ha sokat sportolsz felesleges kilókban mérned magad, a centik sokkal célravezetőbbek.
2017. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. 14 éves vagyok és 164 centi. Most tegnap rá álltam a mérlegre és (nagy tányér kaja után) 62-t mutatott a mérleg. Most kaptunk új mérleget és ki akartam próbálni azonnal. Hát nem vokt jó ötlet mert egyből megbántam. Ma elfutottam egy templomig ami legalább 20 utcára van és imádkoztam hogy adjon isten erőt hazamenni mert ugy kidöglöttem az út alatt. XD Annyira jól esett mire odaértem az utcánkba hogy még elfutottam rózsát lopni anyának az egyik utca menti virágoskerthezXD
2017. jún. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!