Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen diéta kell nekem? (17...

Milyen diéta kell nekem? (17 éves/fiú)

Figyelt kérdés
A kérdésem mindent leír, a lábam miatt futni nem tudok járni, de úszni igen valamint tornázni sem árt annyira (a guggolós,lábhajlítós feladatoktól eltekintve). Azonban azt nem tudom, hogy mit egyek illetve igyak pontosan. A magasságom 170 centiméter és kb. 82 kilogramm vagyok.

2017. máj. 17. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak simán fogyni szeretnél, vagy izmot építeni is?

Az kettő nem ugyanúgy épül fel.

De az elején ajánlom a hetente háromszor ismételt saját testsúlyos edzést. Ezt idővel ki lehet egészíteni súlyzós ezdéssel is, de a fokozatosság nem árt. És NE KOPLALJ! Ne várd a szervezetedtől, hogy se perc alatt ledobjom a ki tudja mennyi idő alatt felszedett kilókat. Szépen lassan is lehet csinálni, és akkor még jobban is érzed magad.

2017. máj. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérjetek beutalót a háziorvostól dietetikára. Ott klasszul elmondják személyre szabottan. Budai Gyermekkórházban van szakrendelés.
2017. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2017. máj. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!