Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha rengeteget iszom, akkor...

Ha rengeteget iszom, akkor lefogyhatok egy picit is?

Figyelt kérdés

Ha naponta mindjuk megiszok egy olyan 15-20 litert, és mellette egy napi menüm így néz ki:

Reggeli: sonka, sajt, piritos, szalami, egy kis csoki

Tizorai: 2 adag pattogatott kukorica, egy kakoscsiga

Ebed: Brokkolikrémleves, mirelit pizza

Uzsonna : Egy zacsko csips

Vacsora: szalami, egy adag pattogatott kukorca.

Tudom hogy ez brutális de depresszio miatt ilyen az étkezésem.

Amugy 95 kilo vagyok

(Nem lepodtok meg rajta)

Es haehhez RENGETEGET, mint ahanx litert irtam megiszok, fogyhatok? Ugy gondolom az beinditja az anyagcseret.



2017. máj. 23. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

15-20 liter?

Hajaj annyit ne igyál. Képtelen is lennél meginni szerintem annyit és abba bele is halhatsz.

Elvizesedik az agyad és meghalsz. Azon nyomban.

Inkább sportolj! :) Tudod milyen sokat segít a depresszión meg a rossz kedven?

Én sem hittem el. Baromi lusta voltam.. utáltam mozogni mindig is. De az a felszabadultság amit utána érzel az baromi jó.

2017. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sztrecskó ***** válasza:
100%
Nem, ez hülyeség. Hagyd ki az uzsit és a vacsit, meg a tízórait is. Reggelire egyél sokat, a csokit felejtsd el. Ebédre is egyél rendesen, ne mirelit pizzát! Max utána egyél valami édeset, uzsonnára ha nagyon nem bírod ki kevés lehetőleg sós kaját (szendvicset, vagy ilyesmit). A csipszet, pop cornt, csokit, kakaós csigát vedd ki a menüből. Ja és igen, kezdj el mozogni.
2017. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha így eszel, jóhogy depressziós vagy. A brokkolikrémlevesen kívül egy értelmes, valódi étel sincs ezek között. Tudtad, hogy a vitaminoknak is van köze a közérzethez? Tessék enni gyümölcsöt, zöldséget, májat, tojást, húst. Menj ki a napra, a friss levegőre, a természetbe, sétálj. Aztán ha már jobb lesz a hangulatod, és több az energiád, menj sportolni.
2017. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kedves? Hallottál már olyan emberről, aki meg tudott inni 20 liter vizet?A középkorban ez egy bevett kínzási módszer volt, amivel ölni lehetett.
2017. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem lepodtok meg rajta" - hát ilyen étrend mellett nem. Mi lenne, ha inkább normálisan ennél? A sok víz ivása nem gyorsítja az anyagcserét, ez hülyeség, az anyagcsere üteme mindenkinél adottság és igen, ebből adódik az alkata is, amiben természetesen van egy tól-ig (főleg mesomorfoknál). De a táplálkozás nem csak az alkatra hat ki, hanem az általános vitalitásra, minden életfunkcióra. Ha sokkal több vizet megiszol, mint amit a szervezeted kíván, akkor kimosod az ásványi anyagokat a szervezetedből (utánpótlásod meg jelen étrended mellett a nullához közelít) és még nagyobb bajod lesz.

Depresszióra elsősorban a mozgás az "elsősegély" kezelés, amitől az ember jobban érzi magát, míg az okokat nem sikerül feltárni.

2017. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!