Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha megettem egy nap egy...

Ha megettem egy nap egy melegszendvicset két szendvicsetet (zöldséggel stb) és két szelet gyümölcsös sutemenyt akkor az sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
Eléggé bűntudatom van ha esetleg valaki akarna beszélni etkezesrol vagy dietarol írhat privátban..

2017. máj. 25. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha tini lány vagy, akkor pont jó. Ha egy bányász férfi, akkor nagyon kevés.
2017. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én voltam tinilány, egy étkezésre kevés lett volna...


Semmiképp nem tűnik soknak, de persze fogalmam sem lehet az energiaszükségletedről, kérdező. No meg a melegszendvics méretéről sem és végülis el tudok képzelni gyümölcsöt sütit, aminek a fele zsír (vagy melegszendvicset ugyanígy)... Szóval nagy a bizonytalanság, de kétlem, hogy sok lenne.


A bűntudat nagyon, nagyon, nagyon rossz, értelmetlen, hibás dolog, ha evésről van szó s nem is a szomszédodat eszed vagy valami. Tudom, hogy évtizedek óta rém divatos bűnnek nevezni, ha valaki eszik s nem úgy, ahogy a koplalós nőimagazinos diéták mondják, de ez nem teszi indokoltabbá a dolgot. Így is elég nehézség van az életben, amit lehet, élvezni kell (persze azért az egészségünkre is ügyelve, ha lehet, de néha egy neccesebb étel azért még belefér, ha valamiért mégis megéri).

2017. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Sok vagy, kevés?" Na ne kacagtass ennyi étel láttán, mert hanyatt dobom magamat! Feküdj inkább be egy diliházba! Ott megbecsülik a hülyéket!


Bűntudatod van? Igen? Akkor pedig azonnal térdepelj le egy zsák szemes kukoricára a sarokba és fél napig ki se gyere onnan!

2017. máj. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Kalória szempontjából valószínű: elég. Minőségi táplálkozás szempontjából: kevés a fehérje, zöldség-gyümölcs.
2017. máj. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát kedves utolsó szerint: melegszendvics 800 kalória, szendvics 300 1 szelet gyümölcsös sütemény meg 250?

Te se láttál még kalóriát....

2017. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Melegszendvics barna toast kenyérből készült, szendvics az is szintúgy.
2017. máj. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!