Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kifejlesztettem magamnak egy...

Kifejlesztettem magamnak egy diétát. Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon egészségtelenül ettem... Rengeteg cukrot ettem egy nap. Arra is volt példa, hogy felkeltem éjszaka csak azért, hogy megegyek egy egész tábla csokit... Rájöttem, hogy változtatnom kell sürgősen, mert ennek már tünetei is voltak! Ezt a diétát találtam ki, ami napi 4-szeri étkezésből áll: reggeli : szendvics (hússal), tízórai: zabkása, ebéd : Ezzel nem tudok túl sok mindent kezdeni, azt eszek amit anyu csinál. , vacsora: csak zöldségek, saláta

14/L



2017. máj. 26. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell 14 évesen diétázni? Étkezz változatosan, és kész.
2017. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi lettem, hogy milyen tüneteket okozott nálad 14 évesen a táplálkozás!Leírnád, kérlek?
2017. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs elég infó, de koncentrálj a fehérjére. Vacsorára egyél valami jó fehérjeforrást is, minek koplalni s kihagyni a valamirevaló fehérjét? Azt nem tárolod és hamar elfogy fehérjedús étkezés után is...
2017. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. kommentelő!

Ha egy kicsit értelmeznéd a szöveget, nem az étkezés okozott tüneteket, hanem annak a módja. Ugyanis a sok egészségtelen étel és cukor a bőrömet elég csúnyán megváltoztatta...

2017. máj. 26. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem járj jobban a dolgok végére. Hol vannak a gyümölcsök? Ez így szerintem nagyon kevés kalória, nem fogsz vele elérni mást, csak hogy megint falni kezdesz. A életmódot kell megváltoztani. Én már vagy fél éve nem iszom tejet, és nem fogyasztok tejtermékeket semmilyen formában. Az elején nagyon nehéz volt lemondani róluk de tudtam, hogy megéri. Plusz a legtöbb dolognak van alternatívája. A tejnek pl a kókusztej, mandulatej, kesútej, rizstej, stb. A csokinak is van alternatívája, pl a gyümölcsök. Vagy akár egy banánt összetördelsz két evőkanál 100%-os kakaóval az is egészségesebb.
2017. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem diéta... ez egy alapanyag felsorolás... a diéta szó étrendet jelent...

Az étrend, rendszert jelent...

A rendszerhez pedig mennyiségek szükségesek.

2017. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző, még az se. Az ebéd teljesen kérdőjel, pedig nagy étkezés, gondolom. De a többinél sem egyértelmű, hogy milyenek mondjuk a makrók... Nem minden zabkása egyforma, ki tejjel, ki gyümölccsel, ki kókusszal eszi... Egy szendvicsben lehet egy felvágottszelet és 10 dkg sült disznóhús is...etc.


Én se nevezném diétának, van 3 étel és egy bizonytalanság, nem látom a szabályokat, aminek a mentén mozog a diéta.

Ne érezd leszólásnak, kérdező, nem rosszakat írsz, csak ez így vajmi kevés infó, lehet pocsék is az eredmény és jó is, attól függően, mit és mennyit eszel s neked személy szerint mi és mennyi jó.

2017. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!