Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fiúk! Van köztetek olyan aki...

Fiúk! Van köztetek olyan aki magas, vékony, sokat eszik és mégsem hízik?

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelen nőttem sokat és útol kéne érnem az ideális testsúlyomat de nem megy. Nagyon sokat eszek de nem hízok. Van még vki így rajtam kívül?

2017. máj. 27. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem számítok szerintem különösebben magasnak (178 cm), de bármennyit is eszek, nem tudok 52-53 kg-ról elmozdulni. (nem betegség, örökletes dolog, felmenőim közül is rengetegen vékonyak voltak gyerekként, vagy még most is azok) Eléggé bosszant, de nem igazán tudok mit tenni ellene, eszek továbbra is bőven, illetve elkezdtem edzeni. 18/F
2017. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és ugyanez volt nálam is mondjuk 173 cm vagyok 54 kg-val szóval még 60 kg-ig fel kéne híznom hogy alakom is legyen:D de ne paràzz egy kis idő elteltével hízni fogsz:)
2017. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok szénhidrátot kell bevinni, napi 5-7x enni kell...

És jól kell edzeni...

2017. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi

Én 196 vagyok 16 évesen.

Én nem a párkapcsolat témába akrtam rakni véletlen volt xd

2017. máj. 27. 13:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Edzek is napi szinten. Kosárlabdázok mert hát itt ki tudom használni a magasságom és amúgy kb napi 5ször eszek.
2017. máj. 27. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne akard felborítani a természet rendjét, azért nem hízol, mert gyors az anyagcseréd. Fogadd el magad így, ahogy vagy. Én is ilyen voltam közel 30 éves koromig. 179 centi mellett 60-52 kiló voltam, Fekete Lacival versenyt ettem volna. Folyton éhes voltam és szomjas. Egyetlen gramm nem rakódott rám.
2017. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előbbi hozzászóló vagyok, 60-62 kiló.
2017. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Firedoom válasza:
Vacsorara bevagok 10 tojast es negyed kilo kenyeret, megis olyan vagyok mint egy piazkafa. Teljesen egyutt tudok erezni veled xD
2017. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyors anyagcsere nincs, IBS van. ;)
2017. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!