Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3napos vízböjt segít?

3napos vízböjt segít?

Figyelt kérdés
Evészavarral küzdök,elhatároztam,hogy 3napos vízböjtöt tartanék. Anorexia után átestem a ló tulsó oldalára és nem érzem a jóllakottságot,rengeteget zabálok(már fel is híztam a normál sulyra). Így egy nap nem eszem semmit másnap meg többezer kalóriát magamba nyomok,teljesen kitágult a gyomrom,nem érzem mikor kéne abbahagyni. Szeretnék végre normálosan táplálkozni. Így azt remélem,hogy a 3nap alatt gyakorolnék kis önuralmat és kicsit hátha összeszűkülne a gyomrom is. Ha ma teleettem magam,szerintem kb 6500 kaloriát ettem,akkor mire számítsak, a 3nap milyen hatással lesz rám?

2017. máj. 28. 20:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Célom,hogy utána normális étrendbe kezdhessek és fogyhassak normálisan. Mikor fog beindulni a fogyás?
2017. máj. 28. 20:40
 2/6 anonim ***** válasza:
A böjt szinte minden egészségügyi problémában segíthet. Már csak az a kérdés, hogy a tiéd is ilyen, vagy inkább elmeállapotbeli probléma... A böjt nem segít a lelki problémákon szerintem. Mit tartasz normális táplálkozásnak? Nem lenne jobb az, ha kevesebbet agyalnál ezen, keresnél valami elfoglaltságot, és akkor ennél, ha megéheznél? Ezek persze csak felvetések, nem látok a fejedbe. De nekem úgy tűnik, kezd az agyadra mennni ez a kalóriaszámlálás. Én ezzel már rég fehagytam, kétszer étkezem általában, dél körül annyi gyümölcs, amennyi jól esik, estefelé meg inkább zöldségek, saláta, hüvelyesek. Nyáron van, hogy egész nap csak egyféle gyümölcsöt eszem, ilyenkor vagyok a legjobb formában.
2017. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEEEM.


Egy pszichológus : IGEN


Ha az sem, menj el egy másikhoz.

Leginkább egy gasztroenterológushoz.

2017. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem segít a 3 napos vízböjt. Ezután még többet fogsz enni, mert kiéhezel. Próbálj meg olyan ételeket enni, amik eltömítenek, és kalóriaszegények. Egyél sovány húst, párolt zöldségeket. A csokoládét, fehér lisztes termékeket el kell kerülni. A tojás nem hizlal, és a reszelt répa sem. A túró is jól elveszi a nagy étvágyat, és egészséges. Desszertnek is ehetsz túrót például Eritritollal édesítve. Fagylalt helyett gyümölcspürét fagyassz le.
2017. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy NEM evészavar után vagy, hanem még mindig evészavarod van...

Javaslom olvasd el a sárga kapszula című ebookot és az alapján tanulj meg egy egészséges étrendet összeállítani magadnak...

2017. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben tökéletes lenne a testépítők étrendje, mivel megtanulod vele, hogy pontos kiszámolt ételadagokat egyél pontos időben, ne pedig zabállj valamit amikor éppen zabálhatnékod van.
2017. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!