Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem egészséges, szemét...

Ha nem egészséges, szemét kajákat (szendvics, müzli, süti) eszem, de megvan 1200 kalória alatt a napi összes akkor is lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
1200kcal alatt éhezni lehet. A test reakciója erre nem a fogyás lesz. Amikor pedig felhagysz vele, kb. 2x-esét hízod vissza, mint ami lement.
2017. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 1200 kalória nagyon kevés. De ha egy normális kalóriaértéket megállapítasz, ami a napi kalóriafelhasználásod alatt van, akkor azt mindegy milyen kajákkal viszed be fogyni fogsz.
2017. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom mégis mennyi lenne az ideális kalória... Súlyom hoz képest kevéssel is be érem és 1600-1800felett már túl soknak érzem.
2017. máj. 28. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
nem ártana egy kis fehérje, rost, vitaminok, stb. sem
2017. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keveseknek célszerű 1200 kcal alá menni... Ha normál magassággal nem fogysz jól fölötte, mozogj többet.


Igen, bármivel lehet fogyni, ha elég keveset eszel. Max. nem célszerű.

Ajánlom a nem szemét, fehérjedús sütiket. Aprócska kalóriakeretbe belepakolva egy csomó fentit mégis hol lesz a kötelező fehérje, zsír, zöldség? OK, a zöldség belefér kevésbe is, de ha valami tartalmasabbal eszed (s nem a szendvicsben), akkor az is hoz egy csomó kalóriát.

2017. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy a szendvics meg a müzli szemét kaja lenne. Én is ilyen 1200 kalóriás diétán vagyok, és nemcsak natúr húson meg zöldeken élek (helyette 7 napból 5ön tuti eszem szendvicset... nem előrecsomagoltat mondjuk), mégis tudtam fogyni, legalábbis az elején. Utána azért a mozgás kellett hozzá.
2017. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!