Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg szörnyű az étrendem?

Tényleg szörnyű az étrendem?

Figyelt kérdés

A lentieken kívül heti 300 g földimogyorókrémet, heti egy tábla tejcsokit, 2 db élőflórás natúr joghurtot eszem, napi 1 g aszkorbinsavat iszom. 25 éves vagyok, 173 cm, 57 kg, napi 1 km sétán kívül nem mozgok, szellemi munkát végzek itthon. Folyton erőtlen vagyok, de nem kívánok ennél több ételt. (Egyrészt amióta az edzős időszakomban úgy túlettem magam tömegnövelési szándékkal, hogy orvoshoz kellett mennem. Másrészt amióta folyton be van gyulladva a fülem, torkom és nyelés után a nyelőcsövem tetején és a garatomban érzem az ételt, ha nem pépeset eszem.)


▾▾▾▾▾ REGGELI ▾▾▾▾▾

4 szelet fehér toast kenyér

60 g Kaiser májas, vagy Hamé makrélás pástétom, vagy brindza

40 g majonéz

2 gerezd fokhagyma


▾▾▾▾▾ TÍZÓRAI ▾▾▾▾▾

2 db Univer bébiétel (2 * 163 g = 326 g, felváltva 5 fajta)


▾▾▾▾▾ EBÉD ▾▾▾▾▾

Heti 2-szer:

fél kistányér Cordon Bleu

5 db burgonyakrokett, vagy hercegnőburgonya

80 g majonéz

Heti 2-szer:

kistányér főtt krumpli, enyhén sózva

Heti 1-szer:

ugyanaz mint reggelire, plusz egy bébiétel

Heti 2-szer:

kimarad


▾▾▾▾▾ UZSONNA ▾▾▾▾▾

kimarad


▾▾▾▾▾ VACSORA ▾▾▾▾▾

ugyanaz mint reggelire, plusz egy bébiétel



2017. jún. 1. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg szörnyű.
2017. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a döbbenetes benne, hogy mindezt úgy sikerült összehoznod, hogy még gondolkoztál is rajta. Nem térek magamhoz, akkora szar. El se kezdem kritizálni, mert semmi értelme. Mit akarsz elérni vele? Ezt mégis hogyan, mi alapján állítottad össze?
2017. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég szörnyű. Csupa feldolgozott élelmiszer, semmi gyümölcs vagy zöldség.
2017. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Izombontás gerantált. Szerinted rád nem vonatkozik az, hogy szükséged van fehérjére az élethez? S nemcsak pár dekára naponta.


Súlyoddal mi történik? Mert ha folyamatosan fogysz, akkor világos, hogy túl keveset eszel. Ha nem, még akkor is lehet belassult anyagcseréd, ami nem egészséges.

Könnyen el tudom képzelni, hogy nem tudsz rendesen működni ennyi ilyen evéssel.

2017. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből konkrétan a cordon bleu meg a burgonya ért valamit meg a bébiétel


A többi egy marék szemét, üres ch. Mellesleg... ez kb. semmi. És undorítóan is hangzik...

2017. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!