Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van esélyem felszedni egy pár...

Van esélyem felszedni egy pár kilót?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 164 centi és 48 kiló. Pajzsmirigy túlműködésem van, ez miatt is vagyok ilyen sovány. Szerintetek lehetséges lenne legalább egy +5 kiló? Reggelire többnyire ilyeket eszek: tükörtojás, pirítós, sonka, virsli. Ebédre bármi, inkább hús párti vagyok, de a zöldség is jöhet. Sok rántott meg tejszines dolgot eszek. Vacsorára, meg jogurtot, szendvicset vagy müzlit eszek. Bicajozni járok néha, napi szinten 1-2 órát sétálok buszozás helyett.

Kihez tudnék fordulni, aki segíteni tudna nekem? Esetleg itt tudna nekem valaki tanácsot adni?



2017. jún. 2. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezhetnéd az endokrinológust.


Amit magam feje szerint tanácsolnék, hogy ha fiú vagy, kezdj el edzeni. De ne futást, hanem súlyzókkal, fekvőtámaszokkal. Szóval próbálj izmot felszedni.

2017. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Az endokrinológusom meg sajnos eléggé bunkó, de ő az egyedüli a környéken.
2017. jún. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!