Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha hízni akarok?

Mit tegyek ha hízni akarok?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és 35kg. Minden fiú szekál hogy milyen ronda, piszka vagyok. Eddig elfogadtam hogy szekálnak de mostanra már elegem lett ebből és úgy gondoltam lépnem kell. De bármennyit eszek semmi nem marad meg rajtam. Igaz a szüleim is vékonyak voltak és lehet hogy ez csak a genetika hibája de valamit biztos lehet tenni hogy felszedjek pár kilót.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. jún. 5. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Lehetsz alkatilag, genetikailag sovány, de valamennyit azért tudsz hízni.Egyél rendszeresen, változatosan, de előnyben részesítve a hízlaló kajákat. Édességek, hamburger, üdítők, és hasonlók.
2017. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg azt hozzá szeretnē tenni hogy kb 154-155 cm vagyok
2017. jún. 5. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit sportolsz, de ha a sulin kívül (amiről tudjuk, hogy általában nem komoly) kb. semmit, akkor érdemes lenne. Van, akire extrém nehezen jön a háj, de az izomnak jönnie kell s egy kevés is jelent valamit. Igen ifjú vagy, de attól még lehet egy picit izmosodni.
2017. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hetente 3szor járok ritmikus gimnasztikara
2017. jún. 5. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél minél több, magas kalóriatartalmú kaját.
2017. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!