Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezhet az, hogy napi pár...

Létezhet az, hogy napi pár gramm CH-val is simán elvagyok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sokkal jobban érzem magam, ha a napi kcal szükségletem fehérjéből és zsírból áll.
2017. jún. 9. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi szénhidrátot viszel be naponta?

Napi legfeljebb 30 gramm szénhidrát ketózist eredményez.

Azt javaslom, hogy amelyik napon ennél többet szel, mérd meg a vércukrodat. De lehet, hogy azért érzed jobban magad tőle, mert eszkimó beütésed van.

2017. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem létezik, ugyanis meg fogsz így halni, de előtt e jó kis agykárosodást is szenvedhetsz.


Pontosan mit eszel? Mert sanszos, hogy nem számolod bele a gyümölcsök és zöldségek szénhidráttartalmát.

2017. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Zöldségeken kívül semmi CH-t nem viszek be.
2017. jún. 9. 13:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Naponta kb 30, nagyon maximum 40 gr.
2017. jún. 9. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem semmi ch-t nem viszel be így, hanem nem eszel lisztet, cukrot, krumplit meg rizst. Ennyi.
2017. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is írtam, hogy semmi CH-t nem viszek be.
2017. jún. 9. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nekem nagyon nem jött be, de nem vagyunk egyformák. Viszont 80-100g körül már nagyon vígan elvagyok én is.
2017. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a fehérje mennyisége nem haladja meg nagyon a szükségleteket, akkor a napi legfeljebb 30 gramm szénhidrát megváltoztatja az anyagcserét, és zsírt fog égetni a szervezeted. Ez a ketózis állapota, így élnek az eszkimók is. Egy kis zöldség azért belefér, gyümölcsök nem annyira.
2017. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tessék egy kicsit művelődni:

[link]

2017. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!