Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha le fogyok, lógni fog a bőröm?

Ha le fogyok, lógni fog a bőröm?

Figyelt kérdés
Szép napot, egy 15 éves fiú vagyok, 160 kg és 195 cm magas. Ha le fogynák, "lógna" a bőröm? Tehát maradna bőrfelesleg amit el kell távolitani? Vagy még nem vagyok abba a korban hogy maradna? (Inkább combra vagyok meghízva.)
2017. jún. 15. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Csak, ha túl gyorsan akarsz lefogyni, olyankor szokott lógni utána a bőr. Ha szép fokozatosan csinálod, akkor az is igazodni fog. És igen, ilyen fiatal korban könnyebben igazodik még aszervezeted a változásokhoz, csak ne túl drasztikusan. 1 hét alatt 1 kilónál többet semmiképpen sem szabad fogyni.
2017. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hét alatt 2-3 kgt fogyok, az sok?
2017. júl. 7. 20:40
 3/4 anonim válasza:
Az epp jo, csak probalj fogyas kozbe edzeni terembe, vagy otthon, mert ugy a te korodban szinte biztos hogy nem fog nyoma maradni a fogyasnak. Figyelj oda mit eszel, ne eheztesd magad, es a folyadékra is figyelj oda. Ne igyal semmifele szines löttyöt, csak vizet. Sok sikert a fogyásban. :)
2017. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, kondizok itthon természetesen, meg rengeteget sétálok mivel az is jól égeti a kalóriát :) Meg figyelek a kajára, egészségesen étkezem és vezetem a dolgokat kaloriabazis.hu -n
2017. júl. 23. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!