Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Barna és fehér zsírszövet....

Barna és fehér zsírszövet. Melyik-melyik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egyik tárolja a zsír a testben a másik meg égeti. De melyik melyik? Mert az egyikből hiánya van a szervezetemnek. És ezért nem tudok hízni, bármennyit is eszek. 186cm-hez 65kg társul 22 évesen. ami egy jó 10 kgval könnyebb vagyok az egészségesnél.

#egészség #fogyás #hízás #barna zsírszövet #fehér zsírszövet #súly problémák
2017. jún. 16. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A barna zsírszövetnek a hőháztartás szabályozásában van szerepe, csecsemőkben és téli álmot alvó állatokban található, felnőttekben nem igazán van. Valószínű, hogy azért nem hízol, mert kevesebb kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel a szervezetedbe, ennek semmi köze a zsírszövethez. Lehet, hogy csak simán ilyen vékony alkat vagy, de lehet betegség is a háttérben, menj el a háziorvosodhoz, biztos ami biztos.
2017. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel viszont az a baj hogy gyakran többet eszek mint a családom többi tagja összesen. De a 2-3 naponta van csak székletem és akkor se túl sok, főleg a bevitt kaját tekintve.
2017. jún. 23. 08:23
 3/3 A kérdező kommentje:
És valami betegség van e mögött mert már születésem óta ilyen vagyok.
2017. jún. 23. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!