Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon rossz emésztés ellen...

Nagyon rossz emésztés ellen mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Már elég régóta küzködök emésztési problémával ami azt jelenti hogy heti 1x max 2x tudok elmenni WC re de akkor is elég keveset.Már próbáltam szinte mindent,aszalt szilva,kefír,rengeteg gyümölcs rostos ételek,Hunyadi keserű víz,még a Ricinus olaj sem használt,napi kb 3liter víz +mellette még sportolok is és semmi nem használ a Mályva kapszulan kívül de viszont azt nem szeretném rendszeresen szedni mert hozza szokik a bélrendszerem.Valakinek esetleg tapasztalata vagy ötlete van ezzel kapcsolatosan hogy mit tehetnek?

2017. jún. 16. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hús elhagyása, elsősorban növényi étrend
2017. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit eszel?
2017. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gabonák és tejtermékek elhagyása, paleolit étrend. :)
2017. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Reggelire általában zabpelyhet eszek vízzel készítve mézzel vagy tojás rántotta olíva olajjal. Tízóraira egy yoghurt vagy alma. Az ebédem többnyire salátákból áll ,tonhal csirkemell. Vacsora főtt tojás,túró és zöldségek,

Kenyér féléket egyáltalán nem eszek.

Sajnos a húst nem tudom kerülni,nekem a csirkemell alap :)

2017. jún. 16. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Én gyógyteákkal próbálkoznék.

[link]

2017. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem az is elkepzelheto, hogy valamifele etelerzekenyseged van.

Esetleg erdemes lenne egy orvoshoz ellatogatnod, hogy kideruljon.

Jobbulast kivanok!:)

2018. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!