Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitol lehetek ennyire pattanasos?

Mitol lehetek ennyire pattanasos?

Figyelt kérdés
Felnott vagyok es cukorbeteg. Tudom, hogy ez okozhat pattanasokat, de ennyit? Minden nap no rajtam valahol egy, ami akkora neha mint egy gomb, es nagyon fajnak. Szoval tele a hatam, arcom, vallam, karom, nyakam stb.. probaltam mar, hogy nem eszem bizonyos dolgokat, de ugyanugy megmaradtak akkor is. Tejtermeket pl ritkan eszem. Esetleg valami tanacs? Megkoszonnem!
2017. jún. 18. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akne együtt járhat múló vagy krónikus stresszel, mivel az izgalmak, feszültség befolyásolják a hormontermelést.
2017. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Citrom


Friss és szép lesz a bőröd, ha hetente egyszer (többször nem kell!) egy félbevágott citrommal átdörzsölöd. Nemcsak a pattanásokat űzi el, hanem a pattanások után maradt barnás foltokat is eltünteti.


Teafaolaj


Ez egy nagyon erős természetes gyógyír antibakteriális hatásának köszönhetően. Vigyázz, hogy olyan olajat használj, ami 100% tisztaságú. Pár cseppet hígíts fel egy kevéske vízzel, majd ebbe márts egy vattapamacsot és tedd a pattanásodra! Nagyon gyorsan leszárítja, és az illata is frissítő.


Tojásfehérje


A tojásfehérje egy csodás fegyver a pattanások ellen! Kitűnő arcmaszk készíthető belőle, főként zsíros bőrűeknek ajánlom. Annyi az egész, hogy egy kis tojásfehérjét felverünk (nem kell nagyon, ha egy picit már habos az jó), és az egészet felkenjük az arcunkra. 10 percig pihenünk, majd lemossuk. Ragyogó lesz a bőrünk azonnal!


Almaecet


Az egyik nagy kedvencem! Nagyszerű tonikot csinálhatunk belőle, csupán egy kis vízzel kell hígítani (fele-fele arányban) az erős antibakteriális és gombaölő titkos orvosságot, majd a hígított "tonikkal" esténként áttörölhetjük az arcunkat

2017. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!