Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Átlag testalkatot nézve...

Átlag testalkatot nézve mennyire számítok túlsúlyosnak?

Figyelt kérdés
13,5 éves lány vagyok. 170cm és 67 kg. Én nagyon tulsúlyosnak érzem magam viszont sokan mondják hogy jól nézek ki..:// egyébként tényleg nagyon átlag testalkatot vegyetek, mármint pl nem is sportolok (még)....
2017. jún. 19. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos. Kicsit teltebb lehetsz mint amennyi az átlag papíron, de a magasságod miatt nem látszik, túlsúlyosnak semmiképp nem mondanálak. És van akinek az a kis teltség nagyon jól áll.

Közhelyet fogok mondani de ne mások véleménye érdekeljen. Úgy élj ahogy te jól érzed magad, de abból törekedj a legjobbat kihozni :D

2017. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a súlyfelesleg háj formájában jelenik meg rajtad, akkor túlsúlyos vagy. Ezt mindenki egyénileg meg tudja vizsgálni magán.
2017. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!