Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondják, hogy az energia...

Miért mondják, hogy az energiaital DOPPiNGOL?

Figyelt kérdés
Most ittam meg egy energiaitalt és nemérzem ,hogy éberebb vagy energikusabb lettem volna tőle ,szintén ígyvagyok a kávéval is nemgyakran fogsztok energiaitalt talán egy hónapban eggyet , még csak 14 éves vagyok , szóval nemszoktam gyakran , tudom ,hogy káros.. De arra volnák kíváncsi ,hogy miértnem érzek semmit ha megiszom , ugyanolyan fáradt vagyok mint amikor nemittam meg pedig ma 5 óráig bentkelletz maradni a suliba , főleg azért is vettem eggyet hátha ,ad egy kis energiát de nemérzek semmit ..
2017. jún. 22. 18:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek értelmes válaszokat adjatok , a ,, miért iszol 14 éves energiaitalt ,tudod milyen káros,, válaszokat mellőzzük köszi ...
2017. jún. 22. 18:30
 2/8 egyszervalahol válasza:
Hmm.Ez mindenkinél máshogy van,általában énsem érzek semmilyen változást,esetleg Monster energia ital,Redbullt próbáld ki!:)
2017. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőt próbáltak már de nagyon semmi ,mondjk a Monster az nekem túl édes :D
2017. jún. 22. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Jól érzed, mert semmi hatása nincs neki. Egy nagy kacsa az egész energia maszlag.

Én is igy voltam , kipróbáltam és mivel semmi hatása nem volt , azóta nem iszok egyet se.

2017. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha meg iszol kettőt két nagyot mondjuk az egyiket rögtön a másikat fél óra múlva úgyis lesz valamilyen hatása legalább is akkor minimális szintű ha másképp történhet meg a változás.

Én az íze miatt szeretem.

20 éves fiú vagyok.

2017. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek: ha másképp nem történik változás így gondoltam.
2017. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Koffeinre mindenkinek máshogy hat a szervezete, jellemzően van egy réteg akik semmit nem éreznek utána, de még le is fekszenek aludni akár.

Akikre hat azoknak 1-2 órára felnyitja a szemét, utána ugyanolyan nyomottak lesznek viszont, legfeljebb nem alszanak el. Csodára nem képes ez se, egy elfáradt szervezet az elfáradt szervezet lesz és pihenést kell adni neki.

Szükségmegoldásnak jók, de rendszeresen semmi értelme. Ugyanúgy a kávénak se.

2017. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam van vmi hatása. Felpörget kicsit, de csodát tényleg nem tesz.

Valószínűleg mindenkire máshogy hat a koffein.

2017. júl. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!