Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Molnár Krisztián szüleit nem...

Molnár Krisztián szüleit nem zavarja, hogyha így folytatja, szívinfarktusa lesz?

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ezek szerint nem. Napokban akadtam rá a srácra, irtam neki majd a videójában mondta, higy hagyjuk ezzel békén. Ő nem akar megváltozni.....

Aztán még vagy 10 percig néztem, és rájöttem, hogy amíg vannak emberek, akik azért pénzt adnak, higy ezt folytassa, és buzdítják, addig nem is fog megváltozni.

Csak azok akik ezt támgoatják elgondolkodhatnak, hogy embert ölnek meg...

De mindenkinek szive joga, az ő élete, ő azt mondta nem akar megváltozni...

2017. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Az ki?
2017. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ők is hasonlóképp élnek.

(Nem tudom, sose láttam őket, csak egy tipp.)


De egyébként ennek a Krisztiánnak idáig (hogy ilyen legyen) el is kellett jutnia valahogy, ami arra utal, hogy a szülei eddig se nagyon foglalkoztak vele...

2017. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Ő szellemi fogyatékos, nem?

Gondolom a szülei úgy vannak vele, hogy jobb lesz neki és nekik is, ha meghal.

2017. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért lett ilyen amúgy, mert újszülöttként a fejére ejtették a szülei. Emiatt van egy baszott nagy kráter a homlokán. Gondolom bűntudata van a szüleinek, hogy miattuk lett nyomorék a gyerekük és ezért hagynak rá meg engednek meg neki mindent.
2017. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Még azt is hozzátenném, hogy az ő korában már elég nehéz hatni valakire, a szüleinek is. Főleg ha az illetőnek nincs semmiféle belátása arra, hogy ami tesz vagy ami van vele, az rossz.

2017. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is ezért van elkényeztetve, sőt, inkább legyen, minthogy gyereket a kórházban hagyják, (én úgy hallottam, hogy az anyja eleset terhesen) de elért ey olyan pontot, ahol ezzel kifejezetten ártanak neki. Én senkit sem szeretnék megvádolni, tényleg nem, de néha olyan érzésem van, mintha tudnák hogy mit tesznek vele, és ezzel a tudattal adnak neki piát és cigit...
2017. jún. 25. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Ki a tököm az a Molnár Krisztián?
2017. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod, talán nézz utána...egyébként egy szellemileg visszamaradott alkesz youtube videós.
2017. jún. 28. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a srac autista. Szulei vagy akarki mit tud vele csinalni, felnott ember. Egy alkoholista, egy fuggo ember, barmitol is fugg, nem akarja feladni, mig csak masok mondjak. Tuti, hogy a gyerek nem normalis, hogy mitol, Itt senki nem tudja. Ilyen hulyesegek, mint anyja fejre ejtette vagy elesett, nagy marhasag, hulye beszolasok.

[link]

Apja egyebkent tamogatja, hogy hogy nem irja, penzuleg, vagy buzditasban, kit is erdekel.

2017. júl. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!