Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok rosszul a tejtől?

Miért vagyok rosszul a tejtől?

Figyelt kérdés
Anyukám és a húgom is laktózérzékeny, én pedig az utóbbi pár hónapban vettem észre, hogy miután tejeset iszom, pl kávét, kakaót, vagy turmixot, hányingerem van utána, néha néha hasmenésem. Ekkor elkezdtem néha-néha én is laktózmentes tejet inni mint ők, viszont, ugyanezeket tapasztaltam, megint rosszul voltam. Mostanában néha akkor is megy már a hasam, vagy görcsöl csak, miután tejes sütit eszek, de ez nagyon ritka. Mi lehet ez? Anya azt mondta, lehet hogy tejfehérje allergia, de a joghurttól, sajttól, tejföltől semmi bajom.

2017. jún. 25. 16:22
 1/3 anonim válasza:

Szerintem is tejfehérje allergia lehet viszont a joghurt,sajt,tejföl erjesztett termékek, máshogy van benne jelen a tej.

De ez egyáltalán nem biztos nem értek hozzá,(én is csak elszenvedője vagyok) csak ez tűnt nekem logikusnak.

2017. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnálom, hogy érzékeny vagy rá. :/ Elmegyek orvoshoz inkább, hátha ki tudja deríteni mi okozhatja :)
2017. jún. 26. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a tehéntej, kecsketej, stb. nem alkalmas emberi fogyasztásra... az állatok sem isszák meg az emberi anyatejet :)
2017. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!