Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik gyümölcslé az ami nem...

Leiyla kérdése:

Melyik gyümölcslé az ami nem savasít, nem csinál refluxot. Bármelyiket iszom egyböl savtultengésem van meg nyáltúltermelésem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcslevek savasítanak sajnos. Igyál ásványvizet, gyümölcscentrifugán kipréselt répa levét, igazi gyümölcsökből vízzel felhígított turmixot.
2017. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik savasít, ezért iszom én csapvizet, vagy mentes ásványvizet, néha Rooibos teát.
2017. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem az őszibarack bejött, az otthoni verzió persze.
2017. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a nem valódi gyümölcslevek csinálnak savat. A 100%-os gyümölcslétől semmi bajom, főleg ha nem sürítményből van. Az olcsókban citromsav van, az viszont tud dolgozni a bélésben.

Valamelyik Hohes C-ből van csökkentett savtartalmú, talán Mild megjelöléssel.

2017. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na jó napot! Van egy vadász ismerősöm csapolni kellett a savát mert annyira sok volt gyógyszerek mellett! Mára egyiket sem kell mert minden kajálás előtt 1 órával meg eszik egy céklát nyersen..van hogy előtte való nap szezámmaggal szórja meg a pucolt darabolt céklát ízesíti. De hatásos próbáltam én is mert hajlamos vagyok a refluxra. És időnként eszem belőle ha érzem hogy kell a cékla.. Lúgosít ez a titka. Egészséges hiába nem a leg jobb az íze.
2017. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyárilag előállított gyümölcslevek mind savasítanak. A fáról szedett gyümölcsökből készültek között is van, amelyik igen. Érdekes módon a nagyon savanyúnak mondott citrom lúgosít. A refluxra nagyon jó a kamilla tea.
2017. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!