Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=chgFZluubwE


Nekem semmi bajom sincs azzal,ha valaki vegetáriánus vagy vegán,de szerintem ez már túlzás.Szüksége van a szervezetnek főtt ételre.Ez már egészségtelen.



2017. júl. 4. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy muszáj főtt ételt enni? Szerintem helyén van a dolog. Ha neki nem kell főtt étel, és igy egészséges, akkor...?
2017. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 A nyers étel tényleg tápanyagokban gazdag lehet, de a főzés leválasztja a rostokat és a sejtek falait, így olyan tápanyagok is felszabadulnak, amik nyersen nem hozzáférhetőek.
2017. júl. 4. 12:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval sokkal több tápanyagot juttatna be a szervezetébe főtt ételekkel.
2017. júl. 4. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Most menj el és próbáld ki 1-2 napig vagy hétig hogy milyen az amikor nyersen étkezel... Meg fogsz lepődni. A főzéssel az ételek megemésztését segítjük, de idővel a szervezet hozzászokik ahhoz hogy picit többet kell dolgoznia. És mivel tényleg nem tud megemészteni mindent, ehetsz annyit amennyit akarsz, nem fogsz hízni. Ergo ha többet eszel nyers kajából, akkor ugyanannyi tápanyagot juttatsz be, mintha megfőzve ennéd.
2017. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!