Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy hónapig csak fagyin és...

Ha egy hónapig csak fagyin és dinnyén élek, meghalok?

Figyelt kérdés
Ilyen melegben nincs kedvem enni. 12/l.
2017. júl. 8. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen betegséged van s hogy állsz tartalékokkal, mennyit eszel..etc.

Ha én 1 hónapok semmit sem ennék, akkor is életben maradnék, bár bizonyára izomgörcseim lennének a magnéziumhiánytól (ez gyenge pontom). Ha fagyit és dinnyét ennék, cukormérgezésem lenne, ami után koplalásba mennék át, de túlélném.

De hogy veled mi lenne? Ki tudja? 12 évesen azért még kevésbé kéne tönkretenni magunkat látványosan rossz és egyoldalú étrenddel. Ha kevés az izmod, akkor veszélyesebb, hisz folyamatosan veszted őket, szinte bizonyosan. Megnéztem, a jégkrémek meglepően fehérjeszegények, végülis lehet, hogy nem meglepő, de az én házim csupa fehérje.


Durva dolog konkrétan cukorra alapozni a kalóriabeviteledet, a szervezetednek bizonyára jelentene egyfajta sokkot a dolog. De a halálnak nincs nagy esélye, sokat bír a szervezetünk.


Ne érdekeljen a kedv. Nekem sincs kedvem, de rendesen eszem, mert kell (szálkásítok, ami segít, tömegeléshez már kellene enyhe erőszak, most csak étvágy és éhség nélkül eszek és kész).

2017. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem vagyok valami izmos, 162 cm és 46-7 kg. Akkor megpróbálok legalább valami könnyebb ennivalót találni, mondjuk szendvicset vagy salátát.
2017. júl. 8. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán előbb elvisz a mentő, minthogy meghalj, de azért ne próbáljad ki
2017. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nem próbálom ki. :)
2017. júl. 8. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ej, pedig érdekelt volna!
2017. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!