Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nutridrink! Elöször kb egy...

Nutridrink! Elöször kb egy hònapig jo volt, azòta viszont megy tőle a hasam. Tapasztalat valakinek? Neten alig találok erről valamit.

Figyelt kérdés
Nem tudok hízni, sován vagyok kiírták ezt a tápszert. Szerencsérw az ízét szeretem, de az, hogy megiszom és go a wc, pont az ellenkező hatást váltja ki. Direkt kétszerre akartam inni most is, elég volt egy fél a panaszig.. Mert h nem ajánlott egyszerre meginni? De most kortyolgassam? Vagy még talán arra gondolok, h nem eszek előtte és akkor?! Valakinek tipp? Tanács?
2017. júl. 10. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom van benne laktóz,nem olyan nagy rejtély,hogy miért megy tőle a hasad.

Van,akinek felnőtt korában derül ki,hogy laktózérzékeny úgy ,hogy egész addig nyakalta a tejet,mellékhatások nélkül.

2017. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyél előtte valamit. Én napi hármat iszok, de mind a 3 előtt eszek és nincs hasmenésem.

Aki pedig a laktózt mondta, baromságot írt, mert laktózmentes.

2017. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A laktozt azt hagyjuk jelen esetben, mert a nutri alapjáraton okozhat hasmenést. Ennek a kikübölése érdekelne. Valamitől tuti függ, mert pl tegnap semmi bajom nem volt tőle, ma meg hagyjuk... :D nem jövök rá 100%-ra mi.. De én is gyanítom, hogyha éhesen eszem akkor átmegy rajtam. Következő kísérlet evés után kortyogban 2 orán át elfogyasztva.
2017. júl. 10. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Kár,hogy nem mindegyik laktózmentes..
2017. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugytudom a joghurtos izesítésüek tarzalmaznak laktòzt, én a csokisat szeretem csak pl.
2017. júl. 10. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Amire érzékeny lehetsz: tejfehérje, fruktóz, illetve a rejtélyes "ízesítő és színező anyagok".

Vannak más ételek is, amiktől hasmenésed lesz? Ételérzékenységről tudsz?

2017. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok ételérzékenyégről. Régen a tejtől volt hasonlo problémám, de az már elmúlt. Tehát tejet simán tudok inni, viszont a bolti dobozos kakaòtol puffadok.
2017. júl. 11. 14:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg? Édesanyámnak is megy tőle a hasa.
ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!