Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem sikerül lefogynom?

Miért nem sikerül lefogynom?

Figyelt kérdés

Két hónapja kezdtem el rendszeresen sportolni. Hétfõn 20 km-et biciklizek, kedden lovagolok, szerdán úszok 40 hosszt, csütörtökön lovagolok, pénteken úszok, szombaton biciklizek.

Lelkiekben rendben vagyok, nagyban megy a nyári szünet. Káros szenvedélyem nincs. Nutellát, chipset 3 hónapja nem eszek, vegetáriánus vagyok.

Mi lehet a gond, hogy nem megy a fogyás?

15/L


2017. júl. 12. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Probléma van az anyagcseréddel, vagy a felszívódásoddal! Megfelelő mennyiségű vizet iszol naponta???
2017. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy?
2017. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Normális táplálkozás nelkul nem lesz fogyás - bar azt sem írtad h mennyirol szeretnel fogyni (nagyon minimális sulyfolosleg leadása mar nehézkesebb). Kettő: a kevés es rossz táplálkozással csak belassitod az anyagcsered, ami szinten kedvezőtlen. Három: ezek a sportok alibi sportok. Lovaglassal nem fogsz fogyni, úszás dettó - es ha a bringát sem tolod rendesen, csak ugy elkerekezgetsz, az sem ér semmit. Komolyabb intenzitású edzesre lenne szükséged - de ehhez elegendő energia is kell (tapanyagokbol).
2017. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezen jót nevettem! :D

Nem alibi sportok, a végére rendesen kipurcanok mindig. Izmosodok tõle. Vitaminhiányom sincs, 2 éve nem voltam beteg. Multivitamint és C-vitamint szedek be minden nap.

51 kilogramm vagyok és 15 éves.

4 kilót akarok leadni.

2017. júl. 13. 22:37
 5/5 anonim válasza:

(Lovasedzo vagyok es en is kifaradok edzes végére, de nem ettől van jo alakom hanem a sulyzos edzestol)

Akkor itt lesz a kutya elásva, h kb az utolsó 4 kg-ot szeretnéd leadni, az nehezebb. Izmot kene epitened súlyozással, mert azok sok kalóriát felemesztenek.

Miert sulyra mész egyebkent - miert nem formára?

2017. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!