Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan erhetem el egy nap a...

Hogyan erhetem el egy nap a 3000kcal bevitelt?

Figyelt kérdés

Milyen kajakat egyek hogy elerjem a 3000kcal bevitelt egy nap?

Tudnatok nekem irni listat?

Naponta 6x kellene ennem.

Elore koszonon



2017. júl. 13. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Van pár tipp amivel lehet növelni a napi kalória bevitelt. Pl cseréld le a sovány tejet zsírosra, kávédba tegyél tejszínt. Ilyesmi, a sok apró praktika összeadódik.

Nyilván lehet gyorskajához nyúlni de ha a testépítés a cél akkor az nyilván kerülendő

2017. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármit, csak sokat. Bárcsak ilyen problémám lenne, nekem ez odafigyelés nélkül megy...


Nyilván ne fehérjedús ételeket alkalmazz folyton, mert akkor túlmész a fehérjén. Az legyen megfelelő, emellé sok zsír vagy sok szénhidrát kell.

Bármilyen étel működik, persze ajánlom az egészségesebbeket.


Ha nem zsírosan eszel, akkor viszonylag nehéz elkerülni a gabonákat, bár van, aki akár gyümölcsből bevisz napi 3000 kcalt. Zöldségből kicsit nehéz, de azért elég sokat tud adni az is, főleg a hüvelyesek.


Előbb döntsd el, milyen diétát követsz...

2017. júl. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!