Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az létezhet, hogy tegnap...

Az létezhet, hogy tegnap benyomtam 5000 kalóriát, de csak egyetlen dekával mutat többet ma reggel a mérleg?

Figyelt kérdés
Előtte 2-3 napig nem nagyon volt időm az evèssel foglalkozni, tuti az alapanyagcserém alatt ettem. Azt hittem vagy fél kg-ot hiztam,de csak 1 dkg-mal lettem több. Ilyen van?
2017. júl. 16. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy azonnal meglátszik ha jól belakmározol?

Amúgy bűnözni néha lehet büntetlenül.

2017. júl. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert 1x..vagy 2x...többet eszik az ember, az átlagosnál..még nem fog hízni. Ahhoz azért több kell. Mondjuk rendszeresen többet eszik. Úgy viszont nem kell túl nagy zabákra gondolni...de ha naponta mondjuk 500 kalóriával növeli valaki az adagját...1 éven át, tuti felmegy rá pár kiló a végére.
2017. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem jól működik a mérleg. :)
2017. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szobai mérlegek nem hiszem, hogy 1 dkg pontossággal mérnek. 10 dkg szokott a felbontásuk lenni, de az sem jelenti, hogy olyan pontosak. Ha ráállsz kicsit máshogy, már mást mér.

Amúgy egy nagy zabálásnak nincs látványos, mérhető hatása. A rendszeres túlevéstől lehet inkább hízni. Szerintem amikor hirtelen van egy nagy többlet, annak egy része nem szívódik fel.

2017. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a Tour de France mezőnyéből írsz, akkor kifejezetten éhezteted magad az 5000 kcal-val.
2017. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!