Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gaps diéta alatt megeshet,...

Gaps diéta alatt megeshet, hogy lefogyok 5-6 kilót és izmosodom/formásodom? 165cm/57kg/12L

Figyelt kérdés

Régebben, 6-8 éves koromban végigcsináltuk a diétát az egész családdal, és utána 2016 szilveszteréig szépen ment minden fehérlisz, glutén egyéb szar szénhidrátok nélkül. Aztán én elkezdtem koplalni 162cm/52kg-röl lefogytam egy 50.3-ra egy hét alatt, de aztán visszahíztam 53-54-re. Március környékén vegán lettem, az egyik napról a másikra, és ezt tartottam is kb egy héttel ezelőttig. Ez időben rengeteg rossz szénhidrátot ettem (liszt, zsabkása, stb) a tipikus vegán kajákat. És bár formásabb lettem, híztam is vagy 3 kilót. Szóval most +5kg van rajtam és ezt szeretném leadni. Szeptembertől úszni fogok heti 3-szor, és a GAPS diétára lehetőleg már át fog térni az egész család akkorra.

A kérdésem, hogy így mennyi idő alatt menne le az az 5-6 kiló? És hogy egyáltalán lememehet-e úgy, hogy nem eszek hű de keveset, olyan 1500-1700 kalóriát naponta, de azt 70g fehérjéből 60g zsírból és 120g szénhidrátból viszem be? Az úszás meg szerintem erre a célra is a legjobb sport.



2017. júl. 16. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Kalóriadeficit=fogyás

A szénhidrát nem hízlal, egyedül akkor hízol, ha több kalóriát eszel, mind amennyire szükséged van. De te még fejlődő szervezet vagy, minek fogyózol állandóan?

A növényi alapú étrend pedig egészséges, remélem a továbbiakban is sok zöldséget, gyümölcsöt, hüvelyest, alacsony zsírtartalmú ételt eszel.

2017. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, a szénhidrát hizlal. A zsír nem.
2017. júl. 16. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán elolvastad a kérdést?
2017. júl. 16. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Úr isten... 1g zsír=9kcal, 1g szénhidrát/fehérje=4kca

Akkor egyél napi 2.5 deka tömény állati sírt, aztán fogyjál csak...

2017. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!