Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak szerintem görénység,...

Csak szerintem görénység, hogy a vegánok mindenféle féligazsággal, és cuki videókkal akarnak bűntudatot kelteni az emberekben?

Figyelt kérdés
Nem mellesleg a húsipart szidják, közben a vegánságra lassan hasonló méretű ipar épül.. Várom mikor jön valaki a növények jogaival..
2017. júl. 16. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Kit izgat? Én továbbra is eszem a húst mert engem nem győztek meg, a többiek meg nem érdekelnek. Mellesleg sokan, akik szidják a vegánokat, eszik a sok szemét kaját, feldolgozott élelmiszert tele adalékanyagokkal a "változatos" táplálkozás jegyében. Szerintem előbb mindenki a saját portáján söprögessen.
2017. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
És az nem görénység hogy te ezzel minden vegánt megvádolsz pedig kb 99% semmit se csinál?
2017. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Én nem nézek cuki videókat, így gond nélkül megeszem az állatokat. És a vegán is megenné még a macskát is, ha igazán éhes lenne és semmi más ehető nem maradna.
2017. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
A vegán propaganda szerintem is gáz, de nem nézem, így nem idegesítem magam rajta. Aki meg hagyja kimosni az agyát, az így járt. Amíg engem nem akar egyik sem megtéríteni, addig engem egyáltalán nem zavar, hogy mit esznek.
2017. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs tőle bűntudatod, akkor idegeskedned sem kell rajta...

Ha meg bűntudatod van, akkor célbaért a propaganda...

De nem tartom görénységnek... sokkal ártalmatlanabb dolog nem húsevésre buzdítani az embereket, mint ami eléri nálam a görénység faktort...

Sokkal komolyabb dolgok vannak a világban, amin idegeskedhetek, irigyellek, ha neked csak ennyi.

2017. júl. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Az igazság néha fáj. A cuki videók helyett nézhetsz vágóhídi, húsipari felvételeket, na attól lesz bűntudatod...
2017. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Magyarországon még az állatvédők is esznek húst. Elég meglátogatni a legnagyobb állatvédő facebook oldalakat, szó sem esik vegánságról. Csak a kutya és a macska szent, a többit le lehet ölni. jajj de vicces :)


Én börtönbe záratnám azt, aki húst eszik, hisz egy potenciális sorozatgyilkos lakik az elméjében, aki gondolkodás nélkül fizet más haláláért. Hitlerhez tudnám hasonlítani őket, akik ártatlanokat küldenek a halálba ok nélkül. Holokauszt rémlik?

2017. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen, és ki kell írtani az összes ragadozó és mindenevő állatot is!

Istenem, mekkora hülyék vannak...

2017. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van kulombseg a ragadozók es a nagyipari hustermeles kozott
2017. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Különbség
2017. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!